10 maja, 2013

o wystawie po raz drugiNa Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim trwają już przygotowania do wystawy Józka prac. Za dużo nie napiszę, żeby nie zdradzić niespodzianek, o które postarała się Bożena, współorganizatorka wystawy i czytelniczka blogu o Józku. Będzie dużo faktów i sporo mitów o autyzmie, będzie poczęstunek przygotowany przez uczniów z Parku Pracy działającego przy Zespole Placówek Edukacyjnych.  Zapraszam Was gorąco!
Oczywiście autor obrazów z wielkim spokojem przyjął fakt kolejnej wystawy. Bardziej przejęty jest próbą obliczenia, ile godzin trwała ewolucja na Ziemi.
Już teraz ogłaszam, że nasze wakacje rozpoczniemy w tym roku wielką wyprawą z obrazami: będziemy w Łodzi, Wrocławiu, Opolu, w Bałtowie, Krasiejowie i Solcu Kujawskim. Czeka nas dużo wrażeń, bo każdy wyjazd z Józiem, nawet do miejscowości oddalonej o kilka kilometrów od naszego mieszkania, jest nie lada wyzwaniem - ale warto spróbować. O szczegółach i terminach będę na bieżąco informować na blogu.

10 komentarzy:

 1. We Wrocławiu również? Cudownie! Już się nie mogę doczekać!!! Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy10 maja, 2013

  godzina rozpoczęcia wesoła:) a o której Józio jada kolację?:)))Wytrzyma????
  A o wakacjach tak oszczędnie???Mam 100 pytań:)))Małgorzata:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. będzie sto odpowiedzi -już za chwilę- na razie leczymy nogę Jarka- oby do wakacji wyzdrowiał. Co do kolacji i pory wystawy -to będą jeszcze z Józkiem prowadzone negocjacje

   Usuń
 3. Szkoda, że nie będzie was w Szczecinie :( W każdym razie czekam na relacje :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w czasie tej trasy Szczecina nie będzie - ale kto wie -co będzie później?

   Usuń
 4. a moze tak do Kisielic? heh cudownie ze macie takie pomysly

  OdpowiedzUsuń
 5. oj Łódź gorąco czeka :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Prace Józka mają niewyobrażalną wartość...są Jego zrzutem emocji na papier, to piękne.
  Piękne jest nade wszystko to, że Ty WIELKA MAMO tak organizujesz czas swoim pociechom, dajesz radę ze wszystkim...ukłon wielki wobec Was .
  Buziaczki dla całej Rodzinki.

  OdpowiedzUsuń