dziecko na warsztat - II edycjalokalny warsztat: o niemożliwej niedzieli
znany Polak: o horyzontach i horyzontach
nasz warsztat afrykański: Afryka w słoiku
Ameryka Południowa: o poszukiwaniu świątecznego spokoju
Ameryka Północna: o zapaleńcach 
Antarktyda
Australia
 "Dziecko na warsztat", którego pomysłodawcą jest Sabina z Projektu Londyn 2014, to projekt zakładający cykl 10 warsztatów tematycznych, które mamy-blogerki przeprowadzają  dla swoich dzieci.
II edycja "DZIECKA NA WARSZTAT" będzie trwała 10 miesięcy – od września 2014 do czerwca 2015. Temat:  podróżowanie po całym świecie. Warsztat będzie realizowany w dwóch wymiarach – geograficznym oraz tematycznym. W każdym miesiącu oprócz dowiadywania się o różnych miejscach, będzie też temat przewodni.
Mój blog został przyjęty do projektu -zaczynamy 29 września.
i ogłoszenie Sabiny:
Jeśli jesteś producentem zabawek edukacyjnych lub wydawcą książek, które mogą być wykorzystane przez mamy biorące udział w DZIECKU NA WARSZTAT napisz: projektlondyn2014@gmail.com

Jeśli chcesz zaprosić DZIECKO NA WARSZTAT na łamy swojego portalu, radia lub telewizji – napisz: projektlondyn2014@gmail.com

Jeśli chcesz podjąć inną formę współpracy z DZIECKIEM NA WARSZTATnapisz: projektlondyn2014@gmail.com. Na pewno razem wymyślimy taką formę, która będzie odpowiadać wszystkich zainteresowanym stronom!

2 komentarze:

  1. Witam, ja również biorę udział w projekcie Dziecko na Warsztat, postanowiłam zapoznać się z innymi Blogami biorącymi udział. Zapraszam do siebie i pozdrawiam serdecznie, mam nadzieję, że będziemy się wzajemnie inspirować.

    http://erfttali.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Witajcie w projekcie.ciekawa jestem dokąd będziecie podróżować i gdzie nas wszystkich zabierzecie :) Pozdrowienia.

    OdpowiedzUsuń